Zapałki z nadrukiem

Zapałki z logo firmy – dlaczego warto je mieć?

29 czerwca 2018
Zapałki z nadrukiem dla firm

Zapałki z nadrukiem jako gadżety reklamowe – mały gest, ogromne korzyści

9 sierpnia 2018

Eleganckie zapałki z nadrukiem na zamówienie

Zapałki z nadrukiem dla firm

Wspieraj marketing swojej firmy skutecznie i tanio – zapałki na zamówienie w eleganckich, idealnie dopracowanych pod względem graficznym opakowaniach z logo twojej marki to odpowiedź na twoje potrzeby. Zazwyczaj zapałki z nadrukiem kojarzą się z firmami z branż gastronomicznych czy hotelowych, jednak coraz częściej są wykorzystywane w promocji marek o zupełnie innym profilu działalności.

O skuteczności zapałek z nadrukiem jako narzędzia promocyjnego nie trzeba nikogo przekonywać – stanowią gadżet firmowy, który ze względu na swoje cechy ma ogromny zasięg, dzięki czemu jest wszechobecnym nośnikiem reklamowym.

Chcesz zamówić zapałki z nadrukiem? Zobacz ofertę: https://zapalkiznadrukiem.pl/zamow-zapalki/

Zapałki reklamowe producent i cena

Garmond to polska firma, drukarnia z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która w swojej szerokiej ofercie ma również zapałki z nadrukiem. Jesteśmy producentem zapałek reklamowych, które są bezpieczne w użyciu, nieszkodliwe i ekologiczne, produkowane zgodnie z rygorystycznymi europejskimi normami.

U nas masz możliwość zamówić:
Zapałki książeczkowe – dają o wiele większe możliwości niż tradycyjne zapałki pudełkowe. Większa powierzchnia oznacza więcej miejsca na reklamę twojej firmy. Zapałki książeczkowe dostępne są w opakowaniach o różnych wymiarach (50 x 52 mm, 25 x 55 mm, 74 x 97,5 mm).

Zapałki klasyczne z wysuwaną szufladką i potarką po bokach – tradycyjne zapałki kompaktowe, na których treści reklamowe mogą być umieszczone po obu stronach tekturowej pochewki. Wymiary pudełka:

Zapałki reklamowe Floret – zapałki w prostokątnym opakowaniu (prawie kwadratowym: 48 x 49 mm) z tradycyjną szufladką. Można je zamówić zarówno z potarką po obu stronach lub tylko z jednej strony – dzięki temu klient zyskuje dodatkowe miejsce na swoją reklamę (adres strony internetowej, numer telefonu lub slogan).

Zapałki kominkowe w klasycznych, szufladkowych opakowaniach. Są dłuższe niż tradycyjne zapałki, w związku z czym świetnie się nadają do rozpalania ognia w kominku, grilla, świec czy zniczy. Wymiary pudełka: 195 x 63 mm.

Długie zapałki do cygar Havana – długie patyczki gwarantują dłuższy czas palenia, w związku z czym doskonale nadają się również do rozpalania kominka czy zapalania świec. Wymiary pudełka: 195 x 63 mm.

Więcej informacji o zapałkach jako narzędziu marketingowym znajdziesz w naszych artykułach:

Rodzaje opakowań zapałek z nadrukiem

Opakowania zapałek z nadrukiem – kliknij w zdjęcie i zamów dla swojej firmy

Zapałki z nadrukiem – zamów dla swojej firmy!

Zamawiając zapałki z nadrukiem dla firmy pamiętaj, że oferujemy:

  • 7 ciekawych opakowań,
  • 14 kolorów główek do wyboru (szary, biały, czarny, jasnobrązowy, ciemnobrązowy, ciemnoczerwony, pomarańczowy, żółty, różowy, jasnozielony, ciemnozielony, jasnoniebieski, ciemnogranatowy i bordowy),
  • potarki spójne kolorystycznie z twoim nadrukiem na pudełku,
  • możliwe dodatkowe uszlachetnienie (termodruk, lakier UV, folia matowa lub w połysku, tłoczony wzór, sztancowanie wzorów),
  • ekspresową realizację każdego zamówienia,
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Zamów zapałki z nadrukiem: https://zapalkiznadrukiem.pl/zamow-zapalki/

Złóż zapytanie