Wypełnij formularz

Zaznacz rodzaj zapałek (szczegółowe informacje o rodzajach opakowań znajdziesz w zakładce Produkty), a następnie wybierz pozostałe opcje, które Cię interesują - przy każdej z nich znajdziesz krótką informację na jej temat (kliknij "Dowiedz się więcej").

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz złożyć nietypowe zamówienie, interesuje Cię stała współpraca - skorzystaj z pola "Wiadomość do sprzedającego".

Pamiętaj! Chronimy Twoje Dane i nigdy nie przekazujemy ich nikomu!. Podając nam numer telefonu i adres e-mail ułatwisz nam skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia wyceny, poinformowaniu o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia lub udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania.

WYBIERZ RODZAJ ZAPAŁEK - minimalne zamówienie to 250 opakowań jednego wzoru.

Adres dostawy

Paleta kolorów CMYK
- 4 kolory składowe

Drukarnia "GARMOND" - 2 kolory (cyan + czarny)

Drukarnia "GARMOND" - 3 kolory (cyan + magenta + czarny)

Drukarnia "GARMOND" - składowa 4 kolorów (cyan + magenta + yellow + czarny)

Łącząc 4 kolory palety CMYK uzyskujemy kolor jaki nas interesuje. Odpowiednie łączenie barw składowych CMYK pomiędzy sobą powoduje powstanie odrębnego koloru, który jest definiowany przez procent użytej barwy. Na przykład heden z odcieni ciemnej zieleni możemy stworzyć, mieszając kolory w następujących proporcjach: cyan 83%, magenta 21%, yellow 95%, black 0%.

Zapałki reklamowe z Twoim nadrukiem

Masz pytania? Śmiało!
Dzwoń, pisz