Drukarnia Garmond producent zapałek reklamowych

Zapałki reklamowe producent – Drukarnia Garmond

15 czerwca 2018

Zapałki reklamowe jako mocne narzędzie marketingowe

Zapałki reklamowe jako promocja firmy

Zapałki reklamowe, jak wiele innych gadżetów, mają mocne oddziaływanie, szeroki zasięg i cechę, która jest szalenie doceniana przez konsumentów – użyteczność. To stosunkowo tania (w porównaniu z drogą reklamą w telewizji), a przy tym efektywna forma reklamy. Sprawdź jak to działa.

Dowiedz się więcej o naszych zapałkach reklamowych https://zapalkiznadrukiem.pl/produkty/ 

Zapałki z nadrukiem mają ogromny potencjał

  • Budują wizerunek firmy – na zapałkach możesz nadrukować logo, tekst z misją, mottem firmy, perswazyjne hasło, które zachęci do skorzystania z Twojej oferty. Jeśli zapałki będą niebanalne, dobrej jakości, będą mieć pomysłowy nadruk to „przedstawią Cię” w takim samym świetle – jako firmę solidną, dbającą o każdym szczegół, której warto zaufać.
  • Możesz też nadać zapałkom zindywidualizowany charakter, trafiając tym samym do konkretnej grupy odbiorców. Budujesz w ten sposób wartościowe, bezpośrednie relacje, pokazujesz swoim odbiorcom, że są dla Ciebie ważni i rozumiesz ich potrzeby.
  • Zapałki reklamowe są bardzo użyteczne, i w tym tkwi ich siła. To nie ekskluzywny gadżet, który zdobi półkę, ani też nie okazjonalny produkt, używamy od święta, ale upominek bardzo praktyczny, używamy codziennie, który masz ciągle przy sobie, pożyczasz innym, przekazujesz z ręki do ręki. Dzięki temu Twoja reklama dociera do wielu potencjalnych Klientów, a co najważniejsze nic Cię to nie kosztuje.
  • Drobny upominek w postaci zapałek z nadrukiem skraca dystans, łączy ludzi, poprawia relacje, jest gestem uśmiechu, poparcia, podziękowania. To także doskonały pretekst do nawiązania rozmowy biznesowej, przedstawienia oferty itd.
  • Zapałki reklamowe możesz z łatwością dostosować do wizerunku firmy – tak, by jednoznacznie kojarzyły się z profilem Twojej działalności. Możesz przesłać dowolny nadruk lub zlecić nam jego wykonanie, dobrać kolory siarki i potarki, zamówić dodatkowe uszlachetnienie itd.
  • Większość osób uwielbia gadżety, drobne upominki – dlatego wręczenie zapałek reklamowych zadziała marketingowo. Takie symboliczne prezenty łatwo się zapamiętuje. Taka reklama nie jest agresywna, nie wywołuje reakcji obronnych czy oburzenia. Wręcz przeciwnie jest pozytywnie kojarzona.

Zapałki reklamowe o dużej sile oddziaływania, z dowolnym nadrukiem możesz zamówić na stronie https://zapalkiznadrukiem.pl/zamow-zapalki/

Zapałki książeczkowe realizacja Garmond

Zapałki reklamowe realizacja Garmond Długie zapałki reklamowe realizacja Garmond

Badania potwierdzają popularność i skuteczność gadżetów reklamowych

Mnóstwo właścicieli firm uznało upominki reklamowe jako najskuteczniejszy i najtańszy nośnik reklamy (obok reklamy online). Prawie 83% polskich marketerów wykorzystuje gadżety reklamowe w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Ponad połowa przedsiębiorców chce kupować produkty promocyjne pochodzące z Polski.

Blisko 60% pytanych przedsiębiorców nie wyobraża sobie bez artykułów promocyjnych uczestnictwa w targach, niemal 52% spotkań świątecznych, 39% organizacji eventów, a ponad 26% z nich organizacji konferencji i szkoleń.

Gadżety promocyjne przynoszą duży zysk. Niemal 71% osób odpowiedzialnych za finansowanie działań reklamowych w firmach potwierdza, że gadżety promocyjne są skuteczne i przynoszą spory zysk.

Źródło: Badania przeprowadzone w 2015 roku przez PIAP (Postrzeganie upominków reklamowych jako nośnika reklamy).

Złóż zapytanie