Zapałki z nadrukiem dla firm

Eleganckie zapałki z nadrukiem na zamówienie

13 lipca 2018

Zapałki z nadrukiem jako gadżety reklamowe – mały gest, ogromne korzyści

Zapałki z nadrukiem dla firm

Każdy właściciel firmy z pewnością zadaje sobie takie pytania. My znamy odpowiedź – poznaj najlepsze nośniki reklamy dla twojej marki. Badania rynku przeprowadzone przez PIAP wskazują, że aż prawie 71% właścicieli firm uważa gadżety reklamowe jako dobry i skuteczny nośnik reklamy. Ich sprzedaż wzrasta z roku na rok, a producenci stale poszerzają swoją ofertę, proponując coraz to nowe gadżety reklamowe.

Jakie gadżety firmowe lubią dostawać klienci? W co warto zainwestować, by skutecznie promować swoją markę? Czy są tanie, ale skuteczne gadżety reklamowe? Jakie cechy powinny mieć idealne prezenty dla klientów?

Gadżety firmowe reklamowe na prezent dla klientów

Upominki reklamowe to uniwersalne i ponadczasowe narzędzie marketingowe. Rozdawanie klientom prezentów, nawet tych symbolicznych, nie jest marnowaniem pieniędzy. Przeciwnie – to inwestycja i duży krok w stronę budowania wizerunku firmy jako silnej, lojalnej, solidnej marki. Co ważne – siła upominków reklamowych tkwi w tradycji, ponieważ obdarowywanie się nawzajem jest zakotwiczone w świadomości ludzkiej od zawsze. Otrzymanie prezentu zawsze wywołuje radość, jest miłe i wyzwala pozytywne uczucia.

W kontekście biznesowym ważne jest nie tylko wywołanie pozytywnych emocji u klienta, ale osiągnięcie szeregu innych celów. Wręczenie klientowi prezentu ma wzbudzić u niego poczucie wdzięczności i chęć odwzajemnienia miłego gestu (np. skorzystania z oferty, zrobienia zakupów, polecenia innym – rekomendację). Ponadto personalizowany gadżet reklamowy (z logo, w barwach firmy) zakotwicza w pamięci odbiorcy informacje o firmie – skutecznie zwiększa świadomość marki.

Za najlepsze  gadżety reklamowe, które są użyteczne na co dzień, z których obdarowany klient będzie korzystał w różnych sytuacjach. Świetnym przykładem skutecznych prezentów reklamowychzapałki z nadrukiem, które są niewielkie, przydatne, niezbędne.

Dlaczego warto rozdawać klientom gadżety firmowe za darmo?

Darmowe upominki dla klientów mają ogromną moc. Sprzyjają budowaniu relacji, równocześnie budując pozytywny wizerunek firmy. Ma to szczególne znaczenie, ponieważ – w przeciwieństwie do działań marketingowych prowadzonych online – podarowanie prezentu stanowi namacalny dowód wdzięczności, lojalności czy zainteresowania.

Przeczytaj również o tym, dlaczego opłaca się zainwestować w zapałki z nadrukiem: https://zapalkiznadrukiem.pl/zapalki-z-logo-firmy-dlaczego-warto-je-miec/

Gadżety reklamowe infografika

Gadżety firmowe tanie, ale skuteczne: dlaczego powinieneś zainwestować w zapałki z nadrukiem?

Zapałki z nadrukiem jako upominki reklamowe to tani, ale bardzo skuteczny nośnik reklamy. Dostępne są szerokiej grupie odbiorców, można je wykorzystywać w kampaniach reklamowych lub rozdawać jako gratis wszystkim klientom. Mogą mieć dowolny nadruk – szczegółowe dane kontaktowe, ofertę lub po prostu być opatrzone logo marki.

Zapałki z nadrukiem jako prezent dla klienta to szereg korzyści dla twojej firmy:

 • budują pozytywne skojarzenia z firmą,
 • wzbudzają chęć odwzajemnienia pozytywnego gestu,
 • wzmacniają świadomość marki,
 • przypominają o ofercie firmy,
 • pełnią rolę wizytówki (zawierają dane do kontaktu),
 • wywołują zainteresowanie marką.
Zapałki reklamowe dla firm

Zapałki z nadrukiem to świetne narzędzie promocyjne dla twojej marki. Zobacz dostępne opakowania, zleć wykonanie personalizowanych gadżetów reklamowych dla swojej firmy.

Zapałki na zamówienie jako gadżet promocyjny

 • Są tanie (koszt produkcji jest niewielki, korzyści – wymierne).
 • To elegancki, gustowny upominek (ładne pudełeczka – aż 7 form opakowań, główki i potarki dopasowane kolorystycznie do nadruku).
 • Wykonane są starannie, są wysokiej jakości (precyzyjny nadruk, który nie blaknie).
 • Są użyteczne, potrzebne wszędzie i na co dzień,
 • Niewielkie opakowania sprawiają, że zmieszczą się w kieszeni, torebce, a nawet w portfelu (klient może mieć je zawsze przy sobie).

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami – pomożemy ci dobrać zapałki reklamowe, które będą idealnym gadżetem dla klientów twojej firmy.

Zadzwoń: 34 366 54 40

Napisz maila: bok@garmond.net

Odwiedź nas: ul. Świętej Jadwigi 141, Częstochowa

Skorzystaj z formularza kontaktowego: https://zapalkiznadrukiem.pl/kontakt/

Złóż zapytanie